دیوانگان زهرا ؟؟!

آقا تا حالا خر دیدین؟! یه دونه؟! نه! منظورم یه گله بود. دیدین؟!

عرضم به حضورتون که ما به یمن وجود همسایه عزیز هر چند روز یکبار یه گله از اون اصیلش رو مشاهده می کنیم. نه اشتباه نکنید منظورم از خر ، حیوان نجیب و باربر نیست ؛ من اینجا از مضحر شریف این حیوان نجیب برای این تمثیل عذر می خوام. منظورم این دوستان برادر عزیز است یا در واقع به قول خودشون جمعیت دیوانگان حضرت زهرا (ای اون حضرت زهرا بزنه کمرتون. نتونین قد علم کنین.)

عرضم به حضورتون که این دیوانگان هر از چند گاهی که تقویم مناسبتی را اعم از شهادت ، ولادت، سرما خوردن ، مسافرت رفتن امام ، صدور فرمان مشروطیت ، روز درخت کاری! و ...را نشان می دهد، دور هم جمع شده و اصواتی عجیب بین خنده و گریه از خود به در می کنند و به سر و سینه می کوبند و در اواخر شب یک مقدار جو می گیردشان و عربده می کشند و پیرهن به تن ، یا تن به پیرهن پاره می کنند و در کل چه ها که نمی کنند...خلاصه این برنامه تا پاسی از شب ادامه می یابد و همسایگان که اشتباهاً شب را برای آرامش و آسایش برگزیده اند از صدای لطیفشان! مستفیض می شوند.

در ضمن ارائه هر گونه تذکر آیین نامه ای یا غیر آیین نامه ای به ایشان کلاً و جزئاً ، منتفی است. چرا که انگ بی دینی و لامذهبی بسی نزدیک خواهد بود.

در پایان آرزوی شفای عاجل برای این عزیزان و آرزوی ریشه کن شدن بیماری سادیسم در جامعه اسلامی مان را از خدا خواستاریم...!

----------------

عجب بازی ای بود دیروز.... یعنی به اندازه یک سال از فوتبال لذت بردم...آقا من اصلا از این کره خوشم نمی آد. حاضرم ایران 10 تا گل از مالدیو بخوره اما جلوی این کره ای ها کم نیاره ... که ایران اساساً درس عبرتی به کره ای ها داد که تا عمر دارن یادشون نره... دم همه بروبچز تیم ملی! داغ.

/ 23 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ح.م.آریا

حنانه خانوم طبق آخرین اخبار دهه فاطمیه تا اطلاع ثانوی تمدید شده....!

مریم

سلام...آخ گفتی از اول صبح شروع ميکنن بلند گوشونم ميذارن تو خيابون!...خلاصه نطلبيده اول صبحی کلی بهره ميبريم !!..نميدونم والا اين چه جورشه!!...راستی در مورد نمرهء امتحانتم بگم که تا حالا واسه کسی اونم بعد از امتحان اين کارو نکردم اما اگر خواستی ضرر که نداره يه امتحانی ميکنيم...فقط بگم که خيلی از بچه ها با ريکی چه نمره هايی که از استادا نگرفتن...نميدونم بعضيا اسمشو شانس ميزارن اما درست که نگاه ميکنم ميبينم فراتر از يه شانسه...يعنی اگه با چشم خودم نديده بودم باور نميکردم...نه شانس نيست!...موفق باشی رفيق.

فريما

سلام / ما هم مثل شما برايشان شفاي عاجز از خداوند متعال خواستاريم ! / در ضمن به قول خودت دم همه بر و بچز تيم ملي داغ ! / فعلا باي

sib

سلام..خوبی..ای بابا...باز پيرهن پاره کردن خوبه...هستن با قمه تو سرشون ميزنن!!!

نازنين

چه ميگويی ای عزيز برادر؟ در قبال همين خر بازی ها نانشان را در می آورند. اگر این بند و بساط را از انها بگیری روزیشان که قطع خواهد شد؟؟!!! آن هايی هم که نانشان از جای ديگري تامین می شود که بگذار به کارشان ادامه دهند و همچنان در خواب باشند.

پسري با كفشهاي كتاني

سلام دوست گلم................خوبی؟..........خوش ميگذره؟....................اينها از همين راه خرجشونو در ميارن ديگه!!!..............ايران هم که ديگه به همهئ يه حال اساسی داد!!!......................آپديت نميکنی؟.....................تبادل لينک چی؟!!!.............موفق باشی..............شاد باش و از زندگيت لذت ببر..!

نازنين

در جشن روزمادر در آبی آرام بلند حضـورت را به انتظاری شيرين می نشينم . مهربانی شما پاسخی ست به اين انتظار دلنشين ... آپ قبلی سر نزدی ؟!

erfan

سلام.چی بگم والله .......!

fok

بگو آآآخه واسيه چييييي پيشم نمياي خوبه من ، مگه دوووووسم نداريييييي منو نميخواي خوبه من ... آخرين آپمه ... قالبتم مبارك .