سال نو مبارک

eyd.JPG
با تبریک سال نو به همه دوستان سالی پر از شادی و خوشی برایتان آرزومندم. خوش باشید...
عیدی من

با تشکر از دوست خوبم یوسف.م که زحمت درست کردن این فایل فلش بر عهده شون بود.
راستی من حدود یک هفته این طرفا آفتابی نمی شم و می خواهیم بریم مسافرت (جاتون خالی!) تو دید و بازدیدها تا می تونید آجیل و شیرینی و ... بخورید نوش جونتون...(جای من خالی!)

**********


ماهی گلی

رضا وقتی به خانه رسید یادش افتاد که به پسرش قول داده بود ماهی بخرد. اما آنقدر از صبح این در و آن در زده بود که ماهی را فراموش کرده بود. به سمت پسرش رفت روی میز خوابش برده بود. نقاشی پسرش را برداشت: سفره هفت سین که اطرافش یک زن و یک مرد نشسته بودند. نیم ساعت از بامداد گذشته بود. تا لحظه تحویل سال فقط 4 ساعت فرصت داشت. از خانه بیرون رفت. اتوموبیلش را روشن کرد بلکه جایی پیدا کند و برای پسرش ماهی سفره هفت سین بخرد.
دو ساعت تمام خیابان ها را گشت اما بی نتیجه بود. از خیابانهایی می گذشت که در هفته اخیر برای تهیه مقدمات عمل همسرش بارها و بارها عبور کرده بود و از ترافیکش به ستوه آماده بود اما الان حتی پرنده هم پر نمی زد.رفته رفته امیدش به یافتن ماهی همچون امیدش به بهبودی همسرش کم و کمتر می شد.همسرش چهار سال بود که دیالیز می شد درست از وقتی که بچه دار شده بودند و الان نیاز به پیوند کلیه داشت.
چشمانش از خستگی سیاهی رفت مستاصل کنار خیابان اتوموبیلش را نگه داشت و سرش را روی فرمان اتوموبیل گذاشت و به خواب فرو رفت. دقایقی بعد با صدای پیرمردی که با سکه به شیشه می کوفت از خواب پرید. پیرمرد در حالی که سوار ماشین می شد از رضا خواست تا او را به خانه اش برساند. رضا بی اختیار ماشینش را روشن کرد... به خانه پیرمرد که رسیدند پیرمرد از رضا خواست تا دقایقی صبر کند. دقایقی بعد پیرمرد پلاستیک کوچکی آورد که ماهی قرمز کوچکی در آن بود و گفت:« بگیر!» رضا از تعجب کم مانده بود شاخ در بیاورد. واقعا نمی دانست چگونه از پیرمرد تشکر کند پلاستیک را که گرفت در چشم بهم زدنی پیرمرد ناپدید شد.
رضا سریعا خود را به خانه رساند. پسرش بیدار بود و سفره ای روی زمین پهن کرده بود. ماهی را به دست پسرش داد. پسرش گفت:« مامان اومده بود اینجا!»
ساعت چهار و بیست دقیقه بود. رضا پلاستیک ماهی را داخل کاسه ای ریخت از هفت سین پنج تاش تو خونه بود اونا رو جمع و جور کرد و با پسرش کنار سفره نشست. حالا دیگر امیدوار بود عمل سه روز بعد همسرش موفقیت آمیز خواهد بود:...« یا مقلب القلوب و الابصار... حول حالنا الی احسن الحال...»
/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Baharak & BF

سلام ! سال نو رو به شما تبريک ميگم و سال خوبی رو براتون آرزو ميکنم.... موفق باشيد !

ata

عيد شوما موبارک آقای سپهر .... بلاگ قشنگی داري

امین

سال نو مبارک ............

jimmy

سلاممممممم .به عيده...تبريك ميگم...BIG BIG HUGS >:D< AND :-*KISSESدوستت دارم......

abolfazl

با عرض سلام و تبريک حلول سال ۸۲ اميدوارم سال خوبی برای شما و خانواده محترمتان باشد.

shirin

سال نو مبارک....

الهه

سلام... سال نو مبارک... امیدوارم سال خوبی داشته باشید...صد سال به این سالها... فعلا...

طلوع

سلام مرسی که به من سر زديد. سال نو مبارک و اميدوارم سال خوبی داشته باشيد.

abolfazl

باعرض سلام و تبريک مجدد....